Eduinspiracja w gminie Kożuchów

Aktualności
Rozpoczęliśmy realizację projektu "Eduinspiracja w gminie Kożuchów". Projekt realizowany jest ze środków Funduszu Pomocowego - programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Fundacją Edukacja dla Demokracji. Celem projektu jest zmniejszanie strat edukacyjnych 16 dzieci w edukacji wczesnoszkolnej, powstałych w wyniku pandemii COVID-19, poprzez realizację zajęć edukacyjnych i tematycznych na terenie gminy Kożuchów. Dzieci wezmą udział w cotygodniowych zajęciach z pedagogiem oraz skorzystają z oferty dodatkowych zajęć, m.in. warsztaty z Krainą Eksperymentów, Warsztaty zdrowego Żywienia z Fundacją Akademia Zdrowej Rodziny oraz w naszych autorskich warsztatach "Segreguję, nie marnuję" oraz "Art-recykling". Zajęcia odbywają się w Centrum Kultury Zamek w Kożuchowie. Projekt potrwa do końca czerwca 2023 roku.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Fundację Eduinspiracji z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Dworcowej 35/3 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Eduinspiracji. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.