Edukacja

Podstawą wszelkich działań proekologicznych jest świadomość. Tę świadomość powinniśmy kształtować od jak najmłodszych lat, aby wyrobić w społeczeństwie silną troskę o środowisko naturalne we wszystkich sferach życia (szkole, pracy, odpoczynku). Obecnie oferta edukacyjna zarówno dla dzieci jak i dorosłych jest bardzo szeroka. W naszej fundacji skupiamy się na działaniach, które wpływają pozytywnie na nasze środowisko naturalne. Promujemy działania i projekty, które naszym zdaniem są przyjazne dla otoczenia i przyczyniają się do budowania postaw proekologicznych. Podczas warsztatów „Segreguję, nie marnuję” uczymy jak właściwie segregować odpady, co oznaczają kolory pojemników, worków i naklejek,  co dzieje się z posegregowanymi odpadami, gdzie wyrzucić styropian, meble, baterie, świetlówki. elektrośmieci, itp., wyjaśniamy czym jest PSZOK i  wspólnie szukamy pomysłów na ograniczenie odpadów w codziennym życiu.

Wysoki poziom świadomości ekologicznej mieszkańców to nie tylko potrzeba chwili, ale również czynnik, który świadczy o nowoczesności regionu. Stąd niezmiernie istotne jest, by poprawa w tym względzie nastąpiła zarówno wśród dzieci, jak i u ludzi dorosłych.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Fundację Eduinspiracji z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Dworcowej 35/3 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Eduinspiracji. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.