Recykling

Pracownia Recyklingu, którą utworzyliśmy w naszej fundacji to zarówno warsztaty, jak i tworzenie przedmiotów użytkowych z odpadów. Kierujemy się zasadą, iż nie kupujemy nowych rzeczy, ale stawiamy na rzeczy z drugiej ręki lub wytwarzamy je samodzielnie z surowców wtórnych. Podczas warsztatów pokazujemy jak można naprawić zepsute zabawki, do czego można wykorzystać starą odzież, jak modnie przerobić odzież nieużywaną. Zachęcamy do dzielenia się, wymiany, oddawania niepotrzebnych rzeczy na cele charytatywne, sprzedaży rzeczy używanych i zmianę nawyków zakupowych. Pokazujemy, że takie działania nie tylko są ekologiczne ale także mogą czynić dobro.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Fundację Eduinspiracji z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Dworcowej 35/3 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Eduinspiracji. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.