"Eduinspiracja w gminie Kożuchów"- podsumowanie

Aktualności
Powoli dobiega końca realizacja kolejnego etapu projektu "Eduinspiracja w gminie Kożuchów". Od lipca 2023 zorganizowaliśmy łącznie 40h zajęć edukacyjnych oraz 12 warsztatów tematycznych, w tym m.in. warsztaty z Krainą Eksperymentów, warsztaty zdrowego żywienia z Fundacją Akademia Zdrowej Rodziny, warsztaty teatralne z Fundacja Ze sztuka na tak, warsztaty artystyczne z Fundacją Panopticum oraz zajęcia ekologiczne "ART recykling". Łącznie w zajęciach i warsztatach wzięło udział ok. 30 dzieci w wieku 7-13 lat z terenu gminy Kożuchów. Od stycznia ruszamy ponownie z zajęciami i warsztatami. Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach #NoweFio Komitet do spraw Pożytku Publicznego.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Fundację Eduinspiracji z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Dworcowej 35/3 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Eduinspiracji. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.