Eko - wakacje

Aktualności
Zakończyliśmy realizację projektu "Eko - wakacje". Wakacje to nie czas, w których można zrobić sobie wolne od ekologii, a jak wiemy wypoczynek może rozleniwiać. Dlatego uczestnicy naszych wakacyjnych warsztatów w ciekawy sposób uczyli się jak prawidłowo segregować odpady, gdzie wyrzucić styropian, meble, baterie, świetlówki. elektrośmieci, itp. Urządziliśmy im małe śmietnisko i samo decydowali co powinno trafić do kosza żółtego, zielonego czy niebieskiego, a co powinno trafić do specjalnych pojemników lub na PSZOK. Jednocześnie wspólnie wykreowaliśmy wiele pomysłów na ograniczenie produkcji odpadów w codziennym życiu. Dziękujemy naszym partnerom: Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli, Fundacja Rozwoju Niebieska Strefa, Kraina Tańca, Dzienny Dom Pobytu w Krośnie Odrz. za możliwość przeprowadzenia warsztatów.

 
Projekt dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Fundację Eduinspiracji z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Dworcowej 35/3 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Eduinspiracji. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.