Plastik plastikowi nierówny!

Aktualności
Jednym z elementów naszego projektu "Eduinspiracja w gminie Kożuchów" jest edukacja ekologiczna. Na ostatnich warsztatach nasi uczestnicy uczyli się, jak rozróżniać poszczególne rodzaje plastikowych opakowań. Rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób przetwarza się plastik, które rodzaje plastiku są bezpieczne dla żywności, a które toksyczne. Na koniec warsztatów stworzyliśmy piękne recyklingowe łapacze snów z plastikowych odpadów. Przy okazji warsztatów rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób ograniczyć produkcję i wykorzystanie plastiku w codziennym życiu. 
Warsztaty przeprowadziliśmy w urokliwym miejscu - Centrum Kultury "Zamek" w Kożuchowie. 
Projekt jest finansowany w ramach Programu „Fundusz Pomocowy dla organizacji pozarządowych oraz inicjatyw obywatelskich 2022-23” utworzonego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Fundację Eduinspiracji z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Dworcowej 35/3 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Eduinspiracji. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.