"Pomysłowy Team - wsparcie osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin

Aktualności
W środę 31 maja przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Zbąszynku odbędzie się spotkanie integracyjne osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin z terenu powiatu świebodzińskiego. Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy. Podczas spotkania uczestnicy wspólnie pomalują skrzynie ogrodowe i posadzą zioła, które będą służyć wszystkim grupom, które mają swoje zajęcia i warsztaty w OPS. Dodatkwo członkowie grupy "Pomysłowy Team" otrzymają koszulki ze swoim logo. Projekt jest dofinansowany ze środków Powiatu Świebodzińskiego. 
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Fundację Eduinspiracji z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Dworcowej 35/3 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Eduinspiracji. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.